News

Gdzie będzie można oglądać DTM? Kilka stacji w grze!

Wczoraj wyjaśniła się jedna nurtująca wszystkich kwestia – ta dotycząca czy i w jakim zespole będzie startował Robert Kubica. Teraz tysiące polskich kibiców zadaje sobie pytanie – gdzie można oglądać DTM.

W tym momencie żadna polska stacja nie posiada praw do pokazywania tej serii. W minionych latach wyścigi DTM można było oglądać m.in. w Sportklubie czy Motowizji.

Na wczorajszej konferencji prasowej Orlenu mogliśmy zobaczyć przedstawicieli wszystkich czołowych stacji. Dodatkowo w mediach społecznościowych pojawiły się przecieki na temat kto jest zainteresowany transmitowaniem sezonu 2020.

Jako pierwszy głos w tej sprawie zabrał dziennikarz Eurosportu Kacper Merk, który wrzucił na swoje konto na Twitterze informację, że trzy stacje mają być w grze o prawa telewizyjne do DTM.

Karol296, założyciel blogu CyrkF1, nazwał potencjalną trójkę z nazwy wymieniając TVP, Eleven Sports oraz Motowizję.

Artykuł na temat rywalizacji o prawa telewizyjne napisał Łukasz Kuczera z portalu WP Sportowe Fakty. Według jego informacji, TVP oraz Canal+ mają być najbardziej nimi zainteresowane. Spotklub natomiast nie zamierza przystępować do rywalizacji o prawa do transmisji na żywo, ale za to spróbować kupić podsumowania wyścigów.

Podejrzenia co do tego kto jest zainteresowany można wyciągnąć na bazie listy obecności na wczorajszej konferencji. Pojawili się na niej m.in.: Patryk Mirosławski, Mikołaj Sokół (Eleven Sports), Andrzej Borowczyk, Grzegorz Jędrzejewski, Krystian Sobierajski (Polsat Sport), Grzegorz Gac (Eurosport) czy Krzysztof Woźniak (Motowizja).

Ten ostatni był wczoraj gościem audycji „Temat Dnia” w radiu WeszłoFM. Prowadzący Wojciech Piela zapytał komentatora Motowizji czy wie coś więcej w kwestii transmisji w Polsce oraz czy któryś z „większych” kanałów zaoferował mu pracę, jednak odmówił on komentarza.

DTM Polska może potwierdzić, że co najmniej trzy stacje złożyły propozycje kupna praw telewizyjnych.

Tagi

Wybrane dla Ciebie

33 Komentarzy

  1. Pingback: ciprofloxacin hcl
  2. Pingback: chloroquine 2020

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close