NewsRobert Kubica

Russell: Będzie mi brakowało „zabawnego, kompetentnego” Kubicy

Russell: Będzie mi brakowało „zabawnego, kompetentnego” Kubicy

Robert Kubica wraz z końcem tego sezonu odchodzi z zespołu ROKiT Williams Racing i przynajmniej na rok pożegna się z posadą pierwszego kierowcy w Formule 1. Wiele ludzi łączy go z serią DTM oraz trzecim kierowcą któreś z tych trzech ekip: McLaren Racing, Racing Point lub Haas F1 Team.

Kubica ogłosił w Singapurze, że nie pozostanie dłużej kierowcą Williamsa po rozczarowującym roku 2019. Russell powiedział dla racefans.net, że będzie „absolutnie” tęsknił za Kubicą obok niego:

„Mam świetne relacje z Robertem” – powiedział Russell. „Dobrze się dogadujemy.”

„To niesamowicie zabawny facet. Ma niesamowitą wiedzę techniczną. I wiele się nauczyłem od niego, jak radzić sobie z inżynierami i jakie opinie przekazywać. Pokazało mi, że muszę jeszcze coś ulepszyć, aby być bardziej kompletnym kierowcą. ”

Kubica, który jeszcze nie potwierdził swoich planów na 2020 rok, odwiedził wczoraj PKN Orlen w Warszawie, gdzie mogło dojść do kolejnych rozmów w związku z przyszłym sezonem. Powiedział w Brazylii, że jest pewien, że dojdzie do porozumienia, które pozwoli mu kontynuować gdzieś ściganie w przyszłym roku.

„Oczywiście czas płynie i zegar płynie, ale jestem pewien, że wszystko wygląda dobrze” – powiedział. „Co tydzień dzieje się coś pozytywnego i negatywnego, ale się porusza, więc jestem całkiem zrelaksowany i pracuję.

„Jak zawsze mówiłem, odkąd zostałem zapytany w Singapurze, dla mnie wyścigi są czymś, na co czekam [z niecierpliwością] i pracuję nad tym, a także prawdopodobnie łączę różne programy”.

Źródło:racefans.net

Tagi

Wybrane dla Ciebie

14 Komentarzy

  1. Pingback: doctor7online.com
  2. Pingback: generic sildenafil
  3. Pingback: chloroquine cost

Dodaj komentarz

Back to top button
Close
Close