News

Testy przedsezonowe na Monzie przeniesione!

Organizator DTM – ITR przeniósł testy przedsezonowe w przyszłym miesiącu ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa związane z ciągłym rozprzestrzenianiem się i rozwojem koronawirusa w północnych Włoszech.

Testy miały pierwotnie odbyć się na Autodromo Nazionale Monza, na północ od Mediolanu we Włoszech, w dniach 16-18 marca. Odbędzie się on teraz na niemieckim Hockenheimring w dniach 16–19 marca. Seria 2020 DTM planuje jednak dalej że wyścig odbędzie się na torze Monza w dniach 26-28 czerwca.

Dyrektor zarządzający ITR Marcel Mohaupt powiedział:

„Staje się coraz bardziej widoczne, że rozprzestrzenianie się i powstrzymywanie koronawirusa niestety wpływa na społeczeństwo na wiele różnych i pogłębiających się sposobów. Biorąc pod uwagę bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich na pierwszym miejscu podjęliśmy decyzję o przeniesieniu testu przedsezonowego w inne miejsce. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni wszystkim w Monza i Hockenheim za współpracę w tej sprawie i czekamy na wizytę we Włoszech latem po raz pierwszy w historii DTM na tym legendarnym torze ”.

Tagi

Wybrane dla Ciebie

11 Komentarzy

  1. Pingback: sildenafil generic
  2. Pingback: best otc ed pills
  3. Pingback: buy generic cialis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button
Close
Close